Ełka - znak Województwa Łódzkiego
Zgłoś się!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

 

Logo Promuje Łódzkie i Logo Unii Europejskiej

Szanowni Państwo, informujemy, że w terminie od 5 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. (do godziny 10:00) odbędzie się nabór wniosków stypendialnych w ramach projektu pn. „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych na BIS”. W związku z powyższym zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej, Regulaminem przyznawania stypendiów dla uczniów szkół zawodowych w województwie łódzkim w roku szkolnym 2019/2020 i załącznikami do Regulaminu.

Uczniów spełniających wymagania opisane w Regulaminie zachęcamy do ubiegania się o stypendium poprzez dedykowaną aplikację, która zostanie zamieszczona na stronie www.stypendium.lodzkie.pl w dniu rozpoczęcia naboru wniosków. Do aplikacji zostaniecie Państwo również przekierowani po wejściu w zakładkę REKRUTACJA znajdującej się na niniejszej stronie internetowej. Wnioski będzie można będzie składać do 2 stycznia 2020 r. (do godziny 10:00).

 W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o przesyłanie pytań poprzez elektroniczny formularz zamieszczony w zakładce Kontakt. Zbiór najczęściej zadawanych przez Państwa pytań i odpowiedzi na nie znajduje się również w zakładce FAQ.

Logotypy: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Promuje Łódzkie, Unia Europejska    
zawodowcy.lodzkie.pl