Ełka - znak Województwa Łódzkiego
Zgłoś się!
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

 

Logo Promuje Łódzkie i Logo Unii Europejskiej

Szanowni Państwo,

informujemy, że w terminie od 16 grudnia 2020 r. do 11 stycznia 2021 r. odbędzie się nabór wniosków stypendialnych w ramach projektu pn. „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja”. W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej www.zawodowcy.lodzkie.pl, Regulaminem przyznawania stypendiów dla uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe w województwie łódzkim w roku szkolnym 2020/2021 i załącznikami do Regulaminu.

Uczniów spełniających wymagania opisane w Regulaminie zachęcamy do ubiegania się o stypendium poprzez dedykowaną aplikację, która zostanie zamieszczona na stronie www.stypendium.lodzkie.pl w dniu rozpoczęcia naboru wniosków. Do aplikacji zostaniecie Państwo również przekierowani po wejściu w zakładkę REKRUTACJA znajdującej się na niniejszej stronie internetowej. Wnioski będzie można składać do 11 stycznia 2021 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o przesyłanie pytań poprzez elektroniczny formularz zamieszczony w zakładce Kontakt. Zbiór najczęściej zadawanych przez Państwa pytań i odpowiedzi na nie znajduje się również w zakładce FAQ.

Logotypy: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Promuje Łódzkie, Unia Europejska    
zawodowcy.lodzkie.pl